ایجاد سامانه کنترل و مانیتورینگ سردخانه EMC

ایجاد سامانه کنترل و مانیتورینگ کنترل سردخانه به همراه سیستم  EMS

سردخانه ها محل نگهداری مواد حساس و فاسد شدنی می باشند، مکانیزم ایجاد سرمایش برای سردخانه ها استفاده از گاز CFC که به داخل اواپراتور توسط یک کمپرسور پمپ می شود ایجاد می گردد.این مکانیزم بسیار حساس بوده و با کوچکترین مشکل کار سردخانه مختل می گردد و امکان فاسد شدن مواد حساس داخل سردخانه بالا می رود.

طراحی و ساخت کنترلر هوشمند برای سردخانه ها کمک می نماید که علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق امکان فول کنترل و کاملا هوشمند را به سیستم می دهد که در صورت بروز کوچکترین خطا در سیستم سخت افزاری یا دما در سردخانه سریعا اوپراتور از طریق نرم افزار ، چراغ های هشدار ، پخش پیام خطا از بلندگوهای سازمان ،تماس تلفنی، پیام کوتاه و ..... با خبر می نمایید که در اسرع وقت مشکل پیش آمده برطرف شود.مزیت این سیستم این است که کاربر یا مدیران می توانند از طریق وب یا حتی پیام کوتاه از وضعیت سردخانه خود به صورت آنلاین باخبر گردند و همچنین میتوان از طریق وب و یا پیامک کار کنترل را نیز انجام دهند.

این سیستم مجهز به دیتالاگر با حجم بسیار بالا می باشد که کاربر میتواند آستانه خطا برای دما را تشخیص داده و نسبت به محدوده های خطا رویدادهای از پیش تعیین شده را تعریف نمایید.

  • این سیستم مجهز به قرائت رطوبت براساس ساکرومتریک می باشد.

این سیستم تمامی المانهای تابلو برق از قبیل فیوزها ، کنتاکتورها،کنترل فاز، فشار بالا و پایین کمپرسور،آمپراژ و ولتاژ کمپرسور(تکفاز / سه فاز) ،فشار روغن ،رله حفاظتی کمپرسور،فن کندانسور ، سیستم دیفراست و ........... را کنترل و مانیتور می نمایید.

این سیستم توانایی کنترل و مانیتورینگ چندین باب سردخانه به طور همزمان را دارا می باشد.

در طراحی این سیستم از محصولات زیمنس آلمان استفاده شده است که در بدترین شرایط نیز بهترین عملکرد را دارا می باشند و همچنین مودم جی اس ام مورد استفاده  در این سیستم ساخت شرکت زیمنس است که در تابلوهای برق صنعتی که دارای نویزهای بسیار زیاد می باشند عملکرد آنها تحت شعاع قرار نمیگیرد.

  • تمامی پیام های کوتاه به صورت پویا میباشد که نوع خطا و دلیل به وجود آمدن خطا را به مدیران و سرویس کاران گزارش میدهد.